Tom Cococha - Blauw C15 (1kg)

Waardering:
94% of 100
Op voorraad
€ 8,00

Onmisbaar om deze kolen te verwarmen:

Handig kooltje in klein formaat met Tom Cococha – Blauw C15 (1kg)

Tom Cococha is een van de weinige merken die verschillende soorten natuurkolen. Elk type in ondergebracht bij een ander label; groen, rood, blauw, geel of goud. Elk label heeft zo zijn eigen eigenschappen, maar allemaal zijn ze van goede kwaliteit. De kolen worden eco-vriendelijk gemaakt van samengeperste kokosschillen. Dit houdt in dat er geen bomen gekapt zijn om dit product te maken.

Het blauwe label

Het blauwe label van Tom Cococha biedt kooltjes in een handig formaat. De kolen zijn 25 x 25 x 15 mm. Doordat ze kleiner zijn dan gemiddeld kun je ze goed gebruiken in combinatie met een Kaloud Lotus. Je kunt er tot drie kooltjes onder passen in plaats van twee. Ze geven slechts 3 % as en hebben een brandtijd van ongeveer 90 minuten. Voor gebruik moet je ze ongeveer 10 minuten op een gasfornuis of elektrische kookplaat leggen om ze te ontbranden. Bij bestelling ontvang je een doos van 1 kilogram.

Gerelateerde producten

Kijk voor de andere labels eens naar deze producten:

Tip: Ben je overtuigd van de kwaliteit van dit product? Bestel dan twee of vijf dozen in een keer en krijg tot wel 33% korting!

Kenmerken
Merk Tom Cococha
Herkomst n.v.t.
Kwaliteit Economy (B)
Formaat kool 25x25x15mm
Rooktijd (minuten) 90.0000
Koolstof Percentage 80.0000
As Percentage 3.0000
Vochtigheid Percentage 6.0000
Hoeveelheid 1 kg
BEOORDELING & REVIEWS
4.7

Gemiddelde beoordeling

Waardering:
94% of 100
30 ster
29
50 ster
één
100 ster
123
200 ster
123
één ster
200
Prijs 4.75
95% of 100
Kwaliteit 4.69
93.8% of 100
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Tom Cococha - Blauw C15 (1kg)
Totaal beoordeling

Selecteer het aantal sterren voor jouw beoordeling!

Uw Review

Deel jouw opinie met anderen door een uitgebreide beoordeling te schrijven