Wookah - Wenge/Padouk (V2)

Op voorraad
€ 399,00

Prachtige Wookah – exotische houtsoorten padoek en wenge hout

Als je op zoek bent naar een waterpijp van uitstekende kwaliteit die daarnaast ook nog eens een waar kunstwerk is, dan moet je bij het Poolse merk Wookah zijn. Met hun modellen wonnen ze in 2015 de prijs voor beste product van het jaar! Een terechte winnaar, want de modellen in geheel eigen stijl zijn gemaakt met behulp van de precisietechnologie van CNC-machines. Wat met name bijzonder is, is dat de stang is gemaakt van hout en verstevigd met hoogwaardig V2A roestvrij staal. Het staal beschermt het hout tegen water en rook. Dit geeft naast een eigentijds uiterlijk de modellen ook extra sterkte en taaiheid. Ze zijn daardoor goed bestand tegen schade. Hierdoor kun je nog meer genieten van de zeer goede rooksessies die dit merk je aanbiedt.

Stang van padoek en wenge hout

Het padouk/wenge model bevat een lange, gladde stang van wenge hout, en boven de vaas 2 stukken van padoek. Deze is 63 centimeter lang en eenvoudig op de vaas te zetten door middel van een schroefsysteem. Bovendien kun je het ventieldopje er eenvoudig uithalen om een tweede slang aan te sluiten. Je hebt dus geen slangadapter nodig. Het totale model weegt ongeveer 3 kilogram.

Zowel de stang als vaas zijn handgemaakt en bevatten een uniek nummer.

Let op: Deze waterpijp wordt geleverd zonder slang en tabakskop!

Passen alle slangen en tabakskoppen op deze waterpijp? :

Ja, in principe zijn alle producten op onze website aansluitbaar en uitwisselbaar, mits anders is aangegeven op de productpagina. Om die reden adviseren we dan ook om alle producten via Premium-Hookahs aan te schaffen zodat je zeker weet dat ze aansluiten en dat ze authentiek zijn (helaas is er veel namaak op de markt. Premium-Hookahs garandeerd je van 100% originele producten!). Wanneer je via je klantaccount bestelt, profiteer je niet alleen van het sparen van Premium punten, maar kun je in de toekomst ook gemakkelijker passende reserveonderdelen terug vinden op basis van je aankoopgeschiedenis. Ook kunnen wij je sneller helpen bij vragen over je producten en bevestigen of een product zal gaan aansluiten en een goede combinatie vormt.


Unieke en exclusieve waterpijp producten verkrijgbaar bij Premium-Hookahs

Let op: Helaas zijn er van dit product veel namaakartikelen op de markt. Premium-Hookahs is de officiele dealer van dit product in Nederland. Hierdoor kunnen wij de origine van dit product garanderen!


Let op: Dit product wordt op bestelling hand geproduceerd. Het productieproces en levertijd van dit product kan daardoor een iets langere levertijd hebben. Wij hanteren daarom bij dit product een levertijd van 7 tot 14 dagen.  

 

Kenmerken
Merk Wookah
Herkomst Poland
Productie Handgemaakt
Diffuser Geen
Sluiting Klik
Rookkamer Traditioneel
Kwaliteit Premium (A+)
Type Vaas Glas (Extra dik)
Wordt geleverd Zonder slang en zonder kopje
Kleur Bruin, Transparant
Max. aantal slangen 1 slang, 2 slangen
Lengte 68.0000
Formaat Medium (46cm - 68cm)
Model Modern
Gewicht stang (Gram) Onbekend
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Wookah - Wenge/Padouk (V2)
Totaal beoordeling

Selecteer het aantal sterren voor jouw beoordeling!

Uw Review

Deel jouw opinie met anderen door een uitgebreide beoordeling te schrijven